Foto.atcplanet.com

Październik 12, 2009

foto

 

Przedstawiam Wam stronę dzięki której można zakupić zdjęcia na licencji Royalty Free do wykorzystania w różnych projektach – również komercyjnych. 

Opłaty za ściągnięcie zdjęcia dokonuje się wysyłając SMS-a o wskazanej treści pod wskazany numer, a po chwili otrzymujemy  SMS-em zwrotnym kod dostępu, dzięki któremu można ściągnąć wybrane zdjęcie. Nie trzeba składać  zamówień, czekać na realizację, mamy pełną dowolność co do ilości ściąganych zdjęć i pełną dowolność ich doboru. Nie trzeba kupować całego pakietu zdjęć za kilkadziesiąt (czy nawet kilkaset) złotych jeśli chcemy ściągnąć jedną wybraną fotkę. Szybko i wygodnie ściągamy to co chcemy i kiedy chcemy.

Nie musimy się przejmować tym, że licencja na komercyjne wykorzystanie wybranego przez Nas zdjęcia kosztuje kilkadziesiąt złotych. Zdjęcia z serwisu kosztują kilka złotych i są dostępne dla każdego. Powinny docenić to osoby korzystające z komercyjnych zdjęć przy tworzeniu stron www. Dzięki tanim zdjęciom z  banku fotografii zawartych na stronie Wasze koszty znacznie zmaleją.

Koszt 1 zdjęcia to sms za 3 zł+vat

————————————————————————————————————————————————–

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z usług  kliknij :

strzałka w dół

TUTAJ 

lub kliknij na miniaturkę strony !


Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/sms/public_html/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 71