atcsites.com

Październik 12, 2009

szablon

Strona zawiera informacje i materiały dla webmasterów.

Do ściągnięcia (oczywiścieza sms premium) są m.in. :

–  Szablony PSD

– Szablony HTML

– Ikony na www

– Elementy graficzne

– ebooki

 

Na stronie zamiszczone są autorskie projekty szablonów, do których prawa można nabyć poprzez sms premium ( 3 zł+vat).

Aby ściągnąć szablon z serwisu www.atcsites.com użytkownik musi podać kod dostępu. Kod dostępu można otrzymać wysyłając z telefonu komórkowego SMS-a o określonej treści na podany numer – w odpowiedzi użytkownik otrzyma SMS-a zawierającego kod dostępu. Treść SMS-a i numer telefonu, na który trzeba go wysłać, znajduje się na stronie „Download”, która wyświetla się po wybraniu szablonu, którym zainteresowany jest użytkownik. Kod dostępu jest jednorazowy – nie można użyć go ponownie.

Pobranie szablonu przy użyciu kodu dostępu nie powoduje przeniesienia na użytkownika (osobę ściągającą szablon) praw majątkowych i autorskich do tego szablonu. Koszty poniesione w związku z pozyskaniem kodu SMS należy traktować jako opłatę za użytkowanie szablonu (opłatę licencyjną) – nie jako zapłatę za szablon.

Po ściągnięciu szablonu użytkownik może go wykorzystać do zrobienia dowolnej strony / witryny (z zastrzeżeniem punktu 5) pod warunkiem, że na każdej pojedynczej stronie wykonanej z szablonu pobranego z niniejszej witryny, pozostawi link do http://www.atcsites.com. Link taki znajduje się na każdym szablonie w dolnej części (stopka) – nie wolno go usuwać, zmieniać treści linku, wielkości czcionki, koloru oraz innych atrybutów. Pozostawienie linku do www.atcsites.com na każdej stronie wykonanej z szablonu jest warunkiem koniecznym do zgodnego z prawem użytkowania szablonu.

————————————————————————————————————————————————–

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z usług  kliknij :

strzałka w dół

TUTAJ 

lub kliknij na miniaturkę strony !


Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/sms/public_html/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 71