szablony.atcsites.com

Październik 12, 2009

szabl

Centrum Szablonów prezentuje tylko i wyłącznie szablony stron www. Znajdują się tam zarówno tanie szablony na każdą kieszeń, które można szybko ściągnąć płacąc SMS-em oraz nieco droższe szablony profesjonalne dostarczane przez naszych partnerów – idealne dla firm, które chcą wykreować swój unikalny wizerunek w sieci.

O zaletach korzystania z gotowych szablonów do stworzenia własnej witryny www można mówić długo. Przede wszystkim takie rozwiązanie jest o wiele szybsze i o wiele tańsze niż zlecenie zaprojektowania i wykonania witryny profesjonalnej firmie. Gotowy szablon otrzymujesz niemal natychmiast i co ważniejsze – otrzymujesz dokładnie to co wybrałeś i za co zapłaciłeś.

Dla tych, którym zależy na szybkim i tanim stworzeniu witryny występują autorskie szablony dostępne za SMS-a. Są to szablony w postaci gotowej strony HTML z pociętymi grafikami, wypełnione przypadkowym tekstem. Mając na uwadze to, że dostosowanie tych szablonów musi być maksymalnie proste zostały one zaprojektowane tak, aby do ich dostosowania wystarczył prosty edytor HTML (w skrajnym przypadku nawet Notatnik).

Koszt szablonu przez sms premium – od 3 zł+vat

————————————————————————————————————————————————–

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z usług  kliknij :

strzałka w dół

TUTAJ 

lub kliknij na miniaturkę strony !


Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/sms/public_html/wp-content/themes/book-rev-lite/templates/bookrev_review_wrap_up_template.php on line 71